AKTUALNOŚCI

ROZWÓJ POLSKIEGO RYNKU MICE

Polski rynek MICE rozwija się w bardzo dynamicznym i energicznym tempie. W ostatnich latach zauważyliśmy rosnącą liczbę spotkań biznesowych, konferencji i organizowanych szkoleń. Temu rozwojowi towarzyszą pojawiające się trendy i nowości na , które należy zwrócić uwagę podczas kreowania eventu.

PERSONALIZACJA EVENTU

Trendem, który przemawia w organizacji wydarzeń dla firm i instytucji jest personalizacja, dzięki której można się bardzo wyróżnić na tle konkurencji panującej na rynku. Personalizacja odpowiada za efekt jaki chcemy osiągnąć tworząc projekt i należy pamiętać aby personalizacja pojawiła się już w pierwszych krokach tworzenia. Jakże ważna jest oprawa i charakter wizualny spotkania.

SZYBKO, ALE PROFESJONALNIE

W obliczu rosnącego zainteresowania wydarzeniami biznesowymi, zwiększać się będzie presja na to, by się wyróżniać i skutecznie przyciągać kontrahenta. Branża MICE zmierza w kierunku wielkiego rozwoju a co za tym idzie wielkich możliwości i wymagań. Dlatego też musimy przygotować się na szybkość w działaniu, ale z efektem końcowym "wow".