REALIZACJE

16-10-2018

LADIES NIGHT W KRĘGIELNI GRAKULA

W styczniu tego roku zorganizowaliśmy tematyczny wieczór pod nazwą ” Ladies Night” w Kręgielni Grakula. Wyszukane drinki i fantastyczna muzyka dla wyjątkowych kobiet to tylko część atrakcji jakie zaplanowaliśmy na ten nietuzinkowy wieczór. Tego typu imprezy odbywają się już cyklicznie i przy współpracy z naszymi Partnerami organizujemy niezapomniane eventy, które zostają w pamięci na długo. Jeśli nie masz pomysłu, brak Ci czasu wszystko możesz zostawić nam, my zaplanujemy, poprowadzimy i zorganizujemy według Twoich potrzeb i wymagań. Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

więcej
03-10-2018

IMPREZA INTEGRACYJNA

Mieliśmy przyjemność zorganizować imprezę integracyjną dla jednego z naszych z stałych Klientów. Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania za realizację całego projektu. Na życzenie Klienta zorganizowaliśmy imprezę tematyczną, której motywem przewodnim był styl hawajski. Wieczór hawajski dostarcza niesamowitej energii i integracyjnej zabawy. Podczas eventu zapewnialiśmy rozmaite atrakcje takie jak taniec Hula czy zabawa w Limbo, frywolne konkursy z nagrodami i oczywiście nie zabrakło kultowego drinka z palemką. Event w stylu hawajskim zapewni integracje i dobrą zabawę w udekorowanej tematycznie sali wraz z odpowiednim oświetleniem, hawajskie rytmy podniosą temperaturę a animatorka podkręci atmosferę.

więcej
03-10-2018

PRZYJĘCIE WESELNE

Organizacja przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie, które wymaga pełnego zaangażowania, pasji oraz dużego nakładu czasu. Wybór odpowiednich usługodawców, miejsce i menu przyjęcia oraz zapewnienie atrakcji podczas tak ważnego wydarzenia to nieliczne składowe, które tworzą tą ważną uroczystość. Zaufało nam wiele par i dzięki temu szczycimy się wysokimi kompetencjami oraz profesjonalną obsługą każdego przyjęcia. Indywidualnie podchodzimy do wydarzenia tego typu co sprawia, że Młoda Para czuła się wyjątkowo.

więcej
21-06-2018

CATERING I WIECZÓR W KASYNIE

We wrześniu 2018 zorganizowaliśmy spotkanie firmowe w tematyce „Wieczór Casino” na 120 osób. Nasi Goście byli wprost zachwyceni, mieli do dyspozycji profesjonalnych krupierów wraz z pełnowymiarowymi stołami do Ruletki, Black Jack’a i Pokera. Elegancki, ale i ekstrawagancji styl amerykańskiego kasyna, zadymione pomieszczenie, Goście ze szklanką najlepszego trunku w dłoni, a wszystko po to by stać się Królem Kasyna. Imprezy tego typu organizujemy w wybranym dla Państwa miejscu.

więcej
07-06-2018

PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

W tym roku po raz pierwszy realizowaliśmy przyjęcia komunijne. Maj był pod tym względem niezwykle pracowity. Po realizacji 5 przyjęć możemy powiedzieć – w tym temacie wiemy już wszystko !I Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Ważne zatem, aby rodzice zadbali o odpowiednią oprawę tej uroczystości. Już wielu Klientów zaufało nam i powierzyło organizację przyjęcia komunijnego. Podczas spotkania zadbamy o animację czasu wolnego dla dzieci a szef naszej kuchni pomoże dobrać odpowiednie menu i zestawy dań, aby sprostać wymaganiom naszych Gości.

więcej